تابلوها

چلنیوم

تابلو چلنیوم

مشخصات فنی تابلو : 

جنس چلنیوم :
جنس چلنیوم از فلز نرم بوده و بصورت رول تولید میشود ، چلنیوم در مقابل عوامل جوی مقاوم بودم و در مقابل آفتاب نیز تغییر رنگ نمی دهد . بطور معمول ضخامت لبه چلنیوم 0.3 ، 0.5 و بیشتر نیز تولید میشود که مصرف آن بسته به اندازه تابلو دارد . 
قطعات استفاده شده در تابلو :
ابتدا متن یا لوگو تابلو ها بعد از طراحی و تائید کارفرما برو روی پلکسی با دستگاه لیزر برش داده میشوند ، بعد از آماده شدن پلگسی ها لبه چلنیوم به همان شکل پلگسی ها حالت داده شده و از طریق چسب به هم دیگر متصل میشوند ، برای اینکه حروف ساخته شده روشن شوند به سطحی نیاز داریم که لامپ های smd را بر روی آن قرار دهیم ، بدین منظور میتوان از ورقهای سبک مثل pvc استفاده کرد ، ورق pvc را همانند پلگسی بر میدهیم و به عنوان زیرکار حروف از آن استفاده مینماییم . بعد از اتمام کار نوبت به مرحله نصب smd میرسد ، لامپ smd بصورت بلوکی ، تک ، سه و شش لامپه وجود دارد که از طریق چسب دوطرفه بر روی pvc های برش خورده نصب میشوند ، در آخر سیم
های منفی مثبت را مشخص نموده و به منبع تغذیه وصل میکنیم . 
رنگ و اندازه تابلو چلنیوم :
چلنیوم در دوازده رنگ مختلف و 4 سایز 7 ، 9 ، 11 ، 14 سانتیمتر تولید میشود بیشترین مصرف رنگ در کشورمان به ترتیب
نقره ای ، طلایی ، مشکی و سایر رنگها نیر مصرف بسیار پایینی دارند . انتخاب سایز لبه چلنیوم بستگی به اندازه تابلو دارد ، یعنی زمانی که متن تابلو در ابعاد کوچک طراحی شود از سایز 7 سانت و حروف های بزرگتر نیز به نسبت از سایز بزرگتر اسفاده میشوند .

حروف برجسته استیل

حروف برجسته فلزی :

حروف فلزی انواع مختلفی دارد که امروزه بیشترین سفارش مربوط به استیل میرور میباشد . استیل میرور از مقاومت بسیار بالایی برخوردار میباشد که در رنگهای طلایی و استیل رنگ موجود میباشد . ساخت این نوع حروف با دست بوده و لبه کار را میتوان در اندازه های دلخواه برش داد . 

حروف برجسته فلزی بدلیل عبور ندادن نور از خود قابلیت روشنایی از روبرو را ندارد . این نوع حروف را میتوان از قسمت پشت حروف نورپردازی  . کرد به این شکل که بعد از نصب حروف نور به صورت سایه و از زیر حروف دیده میشود و اصطلاحاً به این ترکیب نوراندریک گفته میشود 

نئون پلاستیک

نئون پلاستیک : 

تابلو نئون پلاستیک هم شکل تابلو چلنیوم ساخته میشود با این تفاوت که لبه حروف از جنس پلاستیک میباشد . در این صورت بعد از نورپردازی حروف برخلاف حروف چلنیوم نور از محیط حروف نیز قابل مشاهده است . نئون پلاستیک را می توان در رنگهای مختلف تولید کرد ، سایز لبه مورد استفاده در این نوع حروف قابل تغییر میباشد و ثابت تولید نمیشود ، روشنایی این نوع حروف از طریق لامپ های smd میباشد ، مصرف پایین برق این لامپ ها موجب شده تا سفارش حروف برجسته نیز بیشتر از سایر تابلو ها شود . 

اطلاعات تماس |فوتر

  •  ادرس: ایران، تهران -پیروزی
  • تلفن تماس: 6382 - 057 - 0930
  • ایمیل مدیریت: info@chanelume.ir
  • ایمیل سفارش: channelume@gmail.com
  • ارسال تصویر به تلگرام :  6382-057-0930
  • مدیریت :        نقی زاده

نظر کاربران |فوتر

بالا